اجرا برای کوکی ها: فقط یک عکس “قبل”


متأسفانه، من هیچ تغییری برای پست امروز ندارم. بنابراین، امیدوارم سه شنبه خوبی را سپری کرده باشید! و ۱ فوریه

در اینجا “واقعیت تصادفی روز” امروز است:

من یک عکس “قبل” دارم که امیدوارم به زودی به عنوان “بعد” پست کنم. من امروز چند قطعه از بازار فیس بوک خریدم – یک میز قهوه و قفسه. من آنها را فقط برای چوب می خواستم (مثل اینکه چگونه مجموعه اتاق غذاخوری را جدا کردم و یک تن بلوط واقعاً خوب دریافت کردم!).

این دو قطعه هستند – تشخیص جدا بودن آنها دشوار است زیرا در کنار هم قرار دارند، بنابراین من یک خط قرمز بین آنها قرار دادم (همچنین به سختی دیده می شود). پاها را از روی میز قهوه (سمت سمت راست) برداشتم تا بتوانید فقط قسمت بالایی را ببینید.

به هر حال، من امروز چندین ساعت را صرف شکستن آنها کرده ام. من باید فردا آنها را از طریق هواپیما عبور دهم. شما می توانید بسیاری از قطعات را در پس زمینه که قبلاً بر روی اره رومیزی بریده ام مشاهده کنید.

وقتی تمام چوب “خام” را بدست آوردم، می توانم کار را روی قفسه های نوح شروع کنم! و سپس بالاخره می توانم کار روی دیوار گربه را شروع کنم. (اینم تابلوی Pinterest من با الهام از دیوار گربه من، هاها)

این به نوعی تصادفی است، اما من دوست دارم یک “سریال” کاهش وزن در وبلاگم به غیر از وزن چهارشنبه هایم انجام دهم. می‌دانم که احتمالاً در طول این سال‌ها همه چیزهایی که برای نوشتن وجود داشته‌ام نوشته‌ام، اما وبلاگ من اکنون ۱۱ ساله است. بنابراین زمان به روز رسانی است! آیا باید پست های قدیمی را به روز کنم؟ به سوالات خوانندگان پاسخ دهید؟ افکار تصادفی را بنویسید؟ ایده های دیگر؟

می دانم که اکثر مردم وبلاگ من را برای مطالب کاهش وزن می خوانند و من برای مدتی از آن خسته شدم، اما اکنون که به حالت باخت برگشته ام و احساس خوبی نسبت به آن دارم، به نوعی می خواهم آن را احیا کنم. من قطعاً احساس نمی‌کنم که یک متخصص باشم – اشتباه نکنید – زیرا وزن من در دهه گذشته بسیار نوسان داشته است. اما احساس می کنم اطلاعات زیادی دارم که می توانم به اشتراک بگذارم (یا قبلاً به اشتراک گذاشته ام). بنابراین اگر نظری دارید فقط به من بگویید!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر