اجرا برای کوکی ها: تصاویر جمعه شب


جمعه خوش بگذرد! این آخر هفته احساس می‌کردم به من سر می‌زند – هفته خیلی سریع گذشت. من یک هفته خیلی بی حادثه را پشت سر گذاشتم، بنابراین امروز عکس زیادی ندارم.

امشب برای شام بیرون رفتیم، و فکر می کنم این اولین باری است که از سال گذشته تولد الی به رستوران می روم – یعنی کمی بیش از یک سال پیش! پدر و مادرم می خواستند ما را برای پیتزا ببرند، بنابراین با ناتان و دوست دخترش الکس، برایان، بکی، لوک و رایلی آشنا شدیم.

تنها عکسی که گرفتم زمانی بود که برایان در حال نشان دادن ترفند “چاقوی لاستیکی” به لوک و رایلی بود (زمانی که آن را به آرامی بین انگشتان خود نگه می دارید و آن را بالا و پایین می کنید و به نظر می رسد که مواج است – مثل اینکه از لاستیک ساخته شده است). خیلی تحت تاثیر جادو قرار گرفتند، هاهاها.

امروز صبح وقتی وردل روز را انجام دادم به سختی بیدار بودم (تا ساعت ۵ صبح نشده بود). وقتی در تلاش دوم کلمه را حدس زدم شوکه ام را تصور کنید! (اگر نمی دانید Wordle چیست، من در مورد آن اینجا نوشتم.) این احتمالاً دیگر تکرار نخواهد شد، اما من خیلی هیجان زده بودم!

من معمولاً در بازی با کلمات بد هستم – همیشه از Scrabble متنفر بودم و وقتی سعی کردم Words را با دوستانم بازی کنم وحشتناک بودم. اما من در این کار خیلی خوب هستم! من ۱۲ روز پیش شروع کردم به بازی کردن، پس مدت زیادی نیست، اما من طرفدار آمارم هستم 😉

وقتی صحبت از بازی با جری شد (با گرفتن این عکس)، تصمیم گرفتیم بازی های کارت و تاس خود را مرور کنیم تا آنها را بازی کنیم و ببینیم چه چیزی را می خواهیم حفظ کنیم و چه چیزی را می خواهیم خلاص شویم. ما بازی های زیادی داریم که هرگز انجام ندادیم و فقط فضا را اشغال می کنند. این یک بازی با ورق مونوپولی بود. اشکالی ندارد – احتمالاً قبل از اینکه تصمیم بگیریم آن را نگه داریم یا نه، چند بار آن را امتحان خواهیم کرد.

زمانی که برای داک مریض بود، در پتس‌مارت خریدی بی‌احتیاطی انجام دادم – این یک کیسه دوشی احمقانه است که در یک طرف آن چیزهای واقعاً بلندی دارد. جوجه خیلی دوست دارد داخل کیسه ها (کاغذی یا پلاستیکی، اهمیتی ندارد) بازی کند و فکر می کنم که بازی کند. در نهایت بسیار کوچکتر از آن چیزی بود که فکر می کردم و باز نمی ماند – بنابراین هیچ یک از گربه ها آن را لمس نکردند. می خواستم آن را دور بیندازم که به این فکر افتادم (دوباره، این قبل از ساعت ۵ صبح بود! هاها) لبه یک سطل گالن را برش دهم و دور دهانه کیسه را بچسبانم. به این ترتیب، گربه ها واقعا می توانند برو داخل کیسه سر آنها را داخل کیسه فرو کنید.

همانطور که گفتم، این یک خرید فوری بود. جوجه وقتی کیسه های خواربار کاغذی به او می دهم تا بازی کند، بیشتر خوشحال می شود. نمی دانم این یکی را نگه دارم یا نه، اما فکر کردم ارزش امتحان کردن را دارد!

صحبت از جوجه شد.. وقتی او را در این قفسه یافتم مرا تا حد مرگ ترساند! من در حال مرتب کردن و جابجایی وسایل بودم، بنابراین این قفسه را به طور موقت در حمام خود دارم – دقیقاً روبروی توالت است – و وقتی به حمام رفتم، کاملاً از این واقعیت غافل بودم که مستقیماً در سطح چشم بودم. با جوجه ها ها ها ها! اگر فیبی یا استل را آنجا پیدا می کردم، تعجب نمی کردم، اما چیک مرا غافلگیر کرد.

دیروز در مورد تنقلات میوه ای (بله، میان وعده های میوه ای) صحبت کردم و اولین میان وعده های میوه ای که خوردم را به یاد آوردم. مادربزرگم آنها را می خرید و در کمد لباسش نگه می داشت. وقتی به خانه اش می رفتیم، از ما می پرسید که آیا «درمان» می خواهیم و یک بسته از اینها را به ما می داد. اینها بهترین تنقلات میوه ای بودند – بافتی بسیار متراکم (مانند پوست میوه) و شکلی شبیه لوبیا داشتند. آنها در این کیسه های کوچک بودند که از بیرون کاغذ بود و داخل آن فویل بود. تبلیغ باعث شد حس نوستالژی داشته باشم!

من نتوانستم. برای متوقف کردن. او می خندد. در این میم! آن را با صدای بلند بخوانید و حتی بهتر است.

فراموش کردم صفحات تقویم “حقایق تصادفی” را اضافه کنم، بنابراین این دو روز گذشته است:

تم Dum Dums بسیار سرگرم کننده است! شما همیشه فکر می کردید که طعم مرموز فقط یکی از طعم های معمولی است، با این تفاوت که نمی دانستید کدام یک را انتخاب کنید. من Dom Dums نداشتم، اما حالا در فرصت بعدی طعم مرموز آن را امتحان خواهم کرد.

در نهایت، این یک ویدیو است. وقتی امشب داشتیم شام می خوردیم، داشتم به پدر و مادرم در مورد آگهی های تبلیغاتی پیشرفته می گفتم که “به پدر و مادرت تبدیل نمی شوی”. من معمولاً هنگام تماشای یک برنامه، تبلیغات را بی صدا می کنم، اما آنها را دوست دارم و در واقع آنها را تماشا می کنم! این ویدیو ترکیبی از همه آنها است، بنابراین کمی طولانی است – اما اگر به دنبال چند دقیقه سرگرمی هستید، دیگر دنبال آن نباشید. این خیلی خنده دار است

و این تمام چیزی است که من دارم. امیدواریم این هفته حتی هیجان انگیزتر باشد – آخر هفته خوبی داشته باشید! xo

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر