اجرا برای کوکی ها: تصاویر جمعه شب


من واقعاً امشب چند عکس سرگرم کننده جمعه شب دارم! و من حتی یک ویدیو دارم. به نظر می رسد این هفته بسیار کند می گذرد – که چیز خوبی است. معمولاً احساس می کنم زمان به سرعت می گذرد و من چیزهای زیادی را از دست داده ام.

به هر حال، من مستقیماً وارد آن خواهم شد. عکس های من از دوربین این هفته…

امروز شانزدهمین سالگرد تولد الی است! چند سال پیش ما در مورد رفتن به شرکت کوکی دیترویت صحبت می کردیم – اگر آنها را در اینستاگرام دنبال کنید، خواهید دید که چرا. کوکی های آنها به طرز دیوانه کننده ای خوب به نظر می رسند. من و الی یک ولع مشترک برای شیرینی داریم، بنابراین ما در مورد رفتن برای همیشه صحبت کرده ایم. امروز تصمیم گرفتم به او اجازه دهم مدرسه را رها کند و برای کیک تولدش (به جای کیک) به آن آربور برود.

اینها مواردی هستند که ما به دست آوردیم:

کیک پنیر براونی پر شده – (براونی معروف L پر شده با چیزکیک خامه ای پر شده با خمیر اصلی ما که در اسپرینکل ها و خرده های کراکر گراهام رول شده است)

PB Volcano – کوکی PB نهایی ما با انبوهی از کره بادام زمینی خامه‌ای با پوشش شکلاتی و خرده‌های کراکر گراهام ترد! (ما دو تا از آنها گرفتیم، اما الی قبل از اینکه عکس را بگیرم یکی را خورد)

Ghirardelli – 5 اونس از خمیر کوکی چیپسی شکلاتی Ghirardelli ما با چیپس های شکلات شیری جامبو.

خمیر تراشه شکلاتی اصلی M&M’s 5 oz با دست سازه با تکه های M&M’s

۸ مایل – M&M’s، فنجان و شیرینی های ریس در خمیر اصلی ما.

Big 3 – چیپس سیب زمینی میشیگان Better Made™، گیلاس خشک، و چیپس شکلات در خمیر اصلی ما.

Bro Cookie – معروف L’s Brownie and Rainbow Sprinkles در خمیر اصلی ما!

Mad Mix – Better Made™ چیپس و چوب کره سیب زمینی شیرین BBQ. به طرز شگفت انگیزی خوشمزه است!

میان وعده سیرک – پاشیدن رنگین کمان و کراکرهای حیوانی یخ زده که در خمیر شیرینی شکری خرد شده اند.

S’mores – چیپس شکلاتی و کراکر گراهام در خمیر شکلاتی اصلی یا دوتایی که روی آن مارشمالو برشته شده است.

B Special – مورد علاقه کارکنان ما! بیسکویت های طعم دار سینا که با Oreos پوشانده شده اند.

چیزهای دیوانه کننده، درست است؟! قیمت از این هم دیوانه کننده تر بود. من نمی دانم هزینه یک دوجین کوکی چقدر است – ۵۳ دلار (شامل مالیات و ۲۰٪ انعام خودکار آنها)!!! برایم مهم نیست که چقدر خوب هستند (هنوز یکی را امتحان نکردم)، دیگر این کار را انجام نمی دهیم. برای تولد الی یک چیز سرگرم کننده بود. من انواع طعم های مختلف را خریدم تا بتوانیم آنها را چهار قسمت کنیم و طعم های مختلف را امتحان کنیم.

به هر حال، الی برای تولدش ادکلن می‌خواست، بنابراین وقتی آنجا بودیم او را به مرکز خرید در Ann Arbor بردم و به میسی رفتم تا مقداری از آن را انتخاب کنم. من فراموش کردم که او در پایان چه چیزی دریافت کرد، اما فکر کردم بوی خوبی دارد. کی از خواستن مجسمه ارتشی به ادکلن خواستن تبدیل شد؟! من بزرگ شده ام.

در صبح، اردک همیشه می خواهد بازی کند. من می توانم تشخیص دهم که او چه زمانی حوصله اش سر می رود، زیرا او فقط در حال پرسه زدن است و سعی می کند کارهایی را برای انجام دادن پیدا کند – همه چیز را محاصره می کند، فیبی و استل را کتک می زند، و غیره، بنابراین من همیشه سعی می کنم با او بازی کنم. اما من چند روز پیش واقعاً سرم شلوغ بود، بنابراین تصمیم گرفتم یک “ویدئوی گربه” از یوتیوب را روی تلویزیون قرار دهم. ابتدا یک اردک در آنجا دوید و در تلویزیون پرنده ها را می زد. متوجه جوجه ای شد و به آنجا هم رفت. سپس فیبی به حزب پیوست – بله، فیبی! تماشای آنها خنده دار بود. که آنها را برای ۹۰ دقیقه علاقه مند نگه داشت.

صحبت از بازی با اردک شد، این ویدیویی از بازی معمول صبحگاهی fetch است. من می خواستم از آن فیلم بگیرم، اما خانه من همیشه خیلی به هم ریخته است و به نظر می رسد هیچ وقت زمان خوبی وجود ندارد. خب، خانه من در این ویدیو به هم ریخته است، اما من در این مرحله اهمیتی ندادم. (من روی یک برنامه ریز هفتگی روی کاناپه کار می کردم، که همه چیزهایی است که در کنار من می بینید.) اما اردک هر روز صبح حداقل یک ساعت این بازی را انجام می دهد! معمولا برای مدتی نیز در عصر.

دوست دختر وبلاگ نویس من شیرین ترین بسته هدیه کریسمس را برای من ارسال کرد – و آن تی شرت Friends نیز شامل شد! اگر از طرفداران فرندز هستید حتما او را می شناسید 😉

این زنگ ساعت ۲:۵۳ بامداد چند روز پیش بود…(جدی… ما همین چند سال پیش تخته های وینیل فانتزی را در سراسر خانه نصب کردیم (به جز اتاق خواب)، پس چرا فیبی فرش را برای استراحت انتخاب می کند. روشن؟!)

من برنامه دویدن خود را از دوشنبه شروع کردم، اما فکر کردم ممکن است در آخر هفته ورزش کنم، بنابراین جوی را برای پیاده روی طولانی به جایی که قبلا می رفتیم بردم. او عاشق دویدن در کنار مکان های مورد علاقه اش بود!

من و جری اخیرا وارد کارکاسون (لینک وابسته آمازون) شدیم. وقتی ما آن را خریدیم، این جعبه با ELEVEN بسته الحاقی داخل آن عرضه شد. ما آنها را یکی یکی اضافه کرده ایم (در غیر این صورت بسیار گیج کننده می شود). احتمالاً در حال حاضر حدود ۶-۷ مورد از آنها را اضافه کرده ایم. جعبه می گوید بازی ۴۵ دقیقه یا چیزی شبیه به آن طول می کشد. این یک بازی آسان ۳-۴ ساعته برای ما است، هاهاهاهاها. ما فقط کند هستیم، حدس می‌زنم. ما همچنین ۱۰ میلیون بار قطع شده ایم. (من فقط متوجه شدم که جری در این عکس به من انگشت می دهد.)

این تیرکمان بچه گانه حیاط خلوت است که برای لوک و رایلی برای کریسمس درست کردم. من واقعا از این که چطور شد خوشحال شدم! ای کاش می توانستم آن را ثابت کنم، اما ویدیویی که سعی کردم در حین شلیک تیرکمان بسازم، کار نمی کرد. بکی به من پیام داد و گفت آنها یک دسته بادکنک آب پر کردند تا یخ بزنند تا بتوانند تکه های بزرگ یخ را آزاد کنند. باید سرگرم کننده باشد! (من آن را طوری ساختم که طول میله قابل تنظیم باشد – اگر آنها به چیزی بزرگتر شلیک می کردند و نیاز به عقب رفتن بیشتر داشتند، می توانستند میله را در طرفین تنظیم کنند.) من توپ های تنیس را به بیرون زدم و آنها واقعاً خوب کار کردند.

من دیشب به خانه آنها رفتم تا چند ساعت قبل از خواب با آنها بازی کنم و بعد با بکی همنشینی کنم زیرا مدتی است که با او صحبت نکرده ام. گذراندن وقت با بچه ها بسیار سرگرم کننده بود! رایلی برای کریسمس یک ست آرایش گرفت (برای بچه ها – “واقعی” است، اما واقعا نمی توانید آن را به خوبی ببینید). صورت های ما آرایش کرده اند.

گرفتن این عکس سخت بود! من نمی توانم زاویه را بدون دوربین در چهره ما درست کنم. این بهترین کاری بود که می توانستم انجام دهم. او خیلی خوب است!

وقتی زمان خواب بچه ها فرا رسید، من با لوک رفتم تا برایش داستان بخوانم در حالی که بکی با رایلی رفت. لوک به طور جدی شیرین ترین پسر کوچک تاریخ است! اتاق خواب او بسیار راحت است. او یک پروژکتور دارد که ستاره ها را روی دیوارها و سقف قرار می دهد. پخش کننده با روغن های ضروری برای کمک به خوابیدن. یک دستگاه نویز سفید و یک لامپ گدازه ای برای تولدش خریدم. فضا بهشتی بود. اوه او یک تشک بنفش دارد که شبیه بهشت ​​است. من از Tempurpedic خود راضی هستم، اما ای کاش تشک بنفش را در حالی که تردید داشتیم امتحان می کردم!

در نهایت… وقتی بچه هایم کیفی از مامان و بابا به من دادند (بچه ها بعد از دیدنشان تازه به خانه آمده بودند) به معنای واقعی کلمه جیغ زدم. مامانم برایم گلابی آسیایی فرستاد! من عاشق گلابی آسیایی هستم، اما آخرین باری که آن را خوردم احتمالاً ۳-۴ سال پیش بود. هیچ جا نمیتونم پیداشون کنم من حتی یک درخت گلابی آسیایی در حیاط خانه ام دارم که یک دهه است آن را پرورش داده ام، اما میوه نمی دهد. (طبق آنچه خوانده ام، من به درخت دوم نیاز دارم تا از آن میوه بگیرم؛ این کار زمان زیادی می برد. از زمانی که در سال ۲۰۰۳ به اینجا نقل مکان کردیم، یک درخت میوه می خواستم!

گلابی آسیایی (یا به طور کلی گلابی) فیبر زیادی نیز دارد – و همانطور که گفتم، خوردن فیبر بیشتر یکی از اهداف من برای سال ۲۰۲۲ است. مادرم گفت که آنها را از Costco از همه جا خریده است. من دیشب دو تا از آنها را خوردم خیلی خوب بودند. بهتر از اون چیزی که یادم میاد می دانم که همیشه می گویم میوه مورد علاقه من انگور یا هلو یا شاید چیز دیگری است. اما مورد علاقه من گلابی آسیایی است. من خیلی خوشحالم که این را دریافت کردم!

آرزو دارم آخر هفته خوبی داشته باشید! xo

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر