اجرای کوکی: وزن چهارشنبه: هفته ۳۲


این مقرنس ها خیلی بامزه نیستن؟ مادرم آن را برای کریسمس گرفت و من از آن زمان آن را در خانه می پوشم.

با وجود اینکه ماه دسامبر از نظر کاهش وزن یک گام به عقب بود و من در دو هفته گذشته سنگین ترین وزن را نگرفتم، هنوز این هفته را ۳۲ حساب می کنم. ۳۲ هفته است که کالری شماری برای کاهش وزن را شروع کرده ام. من به دست آوردم و نیمکت به ۵K برنامه ریزی برای بازگشت به دویدن. در مورد دویدن در پست دیگری خواهم نوشت.

می دانید، دسامبر برای من بسیار استرس زا بوده است. اردک پس از بلعیدن رشته ها نیاز به جراحی اورژانسی داشت، سپس به ویروس مبتلا شد و سپس سه گربه دیگر من به ویروس مبتلا شدند. می خواستم غذای پوره شده گربه، سرنگ ها و قطره های آنتی بیوتیکم را به کره چشم بزنم. بدترین قسمت نگرانی در مورد اردک بدون توقف برای حداقل دو هفته بود. من از گذاشتن او در بیمارستان (دوبار) متنفر بودم و احساس بدی داشتم. سپس وقتی گربه های دیگر مریض شدند، شنوایی او با تنفس و عطسه گیر کرد. آنها را مجبور به خوردن کنید. اوه خیلی خوشحالم که تموم شد همه گربه ها اکنون به حالت عادی بازگشته اند.

و همه آنها به طرز وحشتناکی توسط تمام غذاهای کنسرو شده خراب می شوند. هر روز زود و زود بیدارم می کنند – امروز ساعت ۴ بود – منتظر غذای کنسرو شده در اطراف آشپزخانه! من به آنها مراجعه می کنم تا آن را یک بار در روز (صبح) دریافت کنم و ممکن است آن را نگه دارم. آنها دو بسته مشترک دارند، بنابراین خیلی بد نیست. تازه یاد گرفتند که چطور با کشیدن تارهای قلب من به خواسته هایشان برسند! 😉

چون در ماه دسامبر خیلی عصبی بودم، اصلاً به کاهش وزنم اهمیت نمی دادم. من یک آدمخوار هستم. بنابراین من واقعا تعجب کردم که ۲۰ پوند اضافه نکردم! در ۸ دسامبر وزن من ۱۵۵.۴ بود. کمی بالاتر از سطح پایین من دو هفته پیش. زمانی که داک به عمل جراحی رفت، خیلی سریع چند پوند اضافه کردم.

من برای سال جدید برنامه ریزی کرده ام (از جمله بازگشت به کالری شماری و دویدن). در ۱ ژانویه من در ۱۶۱.۶ بودم. بنابراین من در طول ماه پر استرس ۶.۲ پوند وزن اضافه کردم. برای برخی، این ممکن است زیاد به نظر برسد. اما برای من (و با دانستن اینکه چقدر سریع و آسان گرایش به افزایش وزن دارم) بسیار متعجب شدم که بیشتر از این نبود.

به هر حال، روز به خوبی سنگین شد، همه چیز را در نظر گرفت:

من ۱۵۷.۶ بودم، بنابراین از ۱ ژانویه ۴ پوند و از ۳۲ هفته پیش که این کار را شروع کردم، ۳۹.۴ پوند کم کردم. من خیلی خوشحالم که این کار را انجام می دهم – حتی اگر وزن بیشتری کم نکرده باشم، هنوز نسبت به بهار گذشته احساس خیلی بهتری دارم.

من و جری DietBet شش ماهه را در اول ژانویه شروع کردیم و برای بردن آن باید تا پایان ژوئن ۱۴۷.۱ را بزنم. اگر به برنامه خود پایبند باشم (که ساده است – هیچ چیز افراطی نیست) واقعاً فکر می کنم به آنجا خواهم رسید (و امیدوارم به ۱۳۰ نزدیک تر). من در چند روز گذشته فعالانه روی دریافت فیبر بیشتر کار کرده ام و خوب است که از منظر دیگری به غذاها نگاه کنیم.

شما شروع خوبی برای سال جدید دارید، بنابراین امیدواریم (دوباره) امسال بهتر از گذشته باشد – از بسیاری جهات!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر