آینه قدی از کجا بخریم؟ آینه دکوراتیو تجسم


سرویس آگهی / چکیده : شاید پیش از این باشد که در پاساژ و یا مغازه ای در حال گذر هستند و اتفاقی از جایی که آینه قدی دارد و خود را در آن می بینید و به این فکر می کنید که چقدر خوب می شود اگر همیشه می توانید خود را بپذیرید. تمام قد در آینه ببینید. در چنین شرایطی حتما این سوال در ذهن شما پیش می آید که چنین آینه ای را از کجا باید بخرم؟ آیا آینه قدی مدل های موجود دارد؟ آیا آن را می توانم با توجه به خانه ی خودم تغییر بدهم؟ چگونه می توانم با مناسب ترین قیمت و یا از خود تولیدی و بدون واسطه آینه قدی بخرم ؟

حتماً برای شما پیش آمده است که وقتی می‌خواهم از خانه خارج شوید، مثلا وقتی می‌خواهید یک مهمان داشته باشید یا یک مکان را می‌خواهید ببینید که تمام لباس‌ها را ببینید و به جزئیات لباس و ظاهر خود را بررسی کنید. .

یا شاید پیش از این باشد که در پاساژ و یا مغازه ای در حال عبور هستند و اتفاقی از جایی رد می شوند که آینه قدی دارد و خود را در آن می بینید و به این فکر می کنید که چقدر خوب می شوید اگر همیشه می توانید خود را داشته باشید. را تمام قد در آینه ببینید. در چنین شرایطی حتما این سوال در ذهن شما پیش می آید که چنین آینه ای را از کجا باید بخرم؟ آیا آینه قدی مدل های موجود دارد؟ آیا آن را می توانم با توجه به خانه ی خودم تغییر بدهم؟ چگونه می توانم با مناسب ترین قیمت و یا از خود تولیدی و بدون واسطه آینه قدی بخرم ؟

با ما در این مقاله همراه باشید تا پاسخ این سوالات و سوالات دیگر را که در ذهنتان هست را پاسخ دهید.

چگونه یک آینه قدی مناسب پیدا کنیم؟

اول باید ببینید آینه قدی را برای چه فضا و چه کاری می کند. کلا برای خانه های کوچک آینه قدی با سایز بزرگ خیلی مناسب نیست و یا گذاشتن آینه قدی در اتاق خواب به دلیل کوچک بودن محیط، کیفیت مطلوب را به شما نمی دهید و شاید بعد از گذشت مدتی از خرید آن نارضایتی کنید اما اگر برای خانه های کوچک آینه ها ی قدی گنبدی شکل با عرض کمتر بخرید که در آن خدمات را احساس کنید. آینه تراش انجام شده است، در آن صورت است که می توانید از خریدتان راضی باشید.

یا مثلاً آینه ها هستند که اصلاً هیچ قابی ندارند چه چوبی چه فلزی .در نتیجه این آینه ها نیاز به مراقبت بیشتر دارند و اگر قصد دارید فضایی مثل راهرو آینه قدی بخرید بهتر است از خرید آینه های بدون قاب صرف نظر کنید.

علاوه بر این باید به کیفیت آینه توجه کنید که شفافیت و کیفیت کافی را به شما ارائه دهید. شیشه ای که در آینه استفاده می شود خیلی مهم است در دوام آن عبارت است از این شیشه یا سوپر کلیر (اردکان) و یا فلوت است.

آینه ها در فضاهای بزرگ به دلیل انعکاس نوری که دارند فضای داخلی را دلباز تر و بزرگتر نشان دهندگان دارند.

بهترین ترکیب برای آینه ی قدی چیست؟

مجموعه آینه را می توانید با توجه به خودتان تغییر دهید و شرکت صنعت و هنر تجسم با توجه به نظرتان که شما می توانید برای آینه تولید می کند. اما اندازه استانداردی برای آینه ها معمولا ۷۵ در ۱۷۵٫و ۸۰ در ۱۸۰ است.

از آینه های قدی در کجاها می توان استفاده کرد؟

*اتاق خواب

*سالن پذیرایی

*در شرکت ها

*بوتیک ها و مزون ها

*اتاق پرو لباس

*رستوران و کافه

*سالن های زیبایی مردانه و زنانه

آینه قدی و آینه تفاوت چیست؟

آینه قدی و آینه سختی از نظر ماهیتی تفاوتی با هم ندارند و هر دو از لحاظ کاربری یکی هستند. تنها تفاوت آن ها در این است که آینه های سخت صرفاً به آینه هایی گفته می شود، که دارای پایه هستند و به دیوار نصب نمی شوند و به آسانی قابل جابه جایی هستند.

آینه قدی به عنوان یک محصول کاربردی است یا یک محصول دکوراتیو؟

از ویژگی های خوبی که این آینه ها دارند این است که هم به عنوان یک محصول کاربردی برای استفاده روزانه است و هم یک وسیله زیبا از دکوری برای ساختن فضایی که آینه ی قدی را در آن قرار می دهد می دهید. همین طور به پر نور تر شدن و بزرگ تر شدن محیط کمک زیادی می کند. در نتیجه می توانم گفت آینه قدی هم یک آینه دکوراتیو است و هم یک آینه کاربردی که خرید آن از یک فروشگاه اینترنتی معتبر براحتی قابل انجام است، با ما همراه باشید تا در انتها با معرفی یک فروشگاه معتبر خرید این محصول زیبا را برای شما آسان بسازید

انواع آینه ی قدی

همان طور که گفتیم آینه ها فقط جنبه ی تزیینی و زیبایی ندارند و خیلی ها جنبه های کاربردی دارند این آینه ها برایشان مهم تر است. با این حال سعی کنید بر این بوده که این آینه ها را به زیباترین شکل بسازند تا از هر دو جنبه قابل استفاده باشد.

آینه ی قدی مدرن :

این آینه ها معمولی ساده هستند و به صورت مستعطیل و یا بیضی شکل می شوند. اما شکل مستعطیل آن طرفداران بیشتری دارد. این آینه ها معمولاً فریم ساده چوبی و یا فلزی دارند. باید به این نکته توجه داشته باشید که بر اساس محلی که می توانید آینه را قرار دهید و وسعت فضا را باید بیشتر در نظر بگیرید.

اگر می توانید آینه را در اتاق خواب در کنار کمد لباس قرار دهید که از لباس پوشیدن استفاده کنید و ببینید آن را برای خود آسان کنید، یا اگر قصد دارید در راهروی خروجی قرار دهید که به طور کامل از لباس پوشیدن لباس بپوشید. ، همه این فضاهای گفته شده معمولا کوچک هستند که باید اینها را با عرض کمتر و همینطور قاب را باریک تر در نظر بگیرید.

آینه قدی کلاسیک :

این سبک از آینه ها بیشتر افراد را جلب می کند که علاقه مند به وسایل تجملاتی و پر زرق و برق هستند. برای انتخاب سبک آینه قدی باید به وسایل خانه خود توجه کنید. اگر وسایل شما سبکی ساده هستند و از مبل های راحتی استفاده می کنید، سبک مدرن مناسب فضای شماست. ولی اگر به عنوان مثال از مبلمان سلطنتی و کلاسیک استفاده کنید می توانید از آینه های کلاسیک برای نقش و نگار هم استفاده کنید. همیشه سعی کنید در انتخاب دکوراسیون کلاسیک زیاده روی کنید زیرا باعث شلوغ شدن فضا می شود.

آینه قدی پنجره ای :

آینه های قدی پنجره ای آینه هایی هستند که اخیراً طرفداران بسیاری پیدا کرده اند زیرا ترکیبی از آینه های مدرن و سنتی است. از این نظر مدرن است که بسیار ساده و دور از زرق و برق است و از نظر دیگر می گوییم سنتی زیرا مانند پنجره های خانه های حالت قدیمی شبکه شبکه دارد.

آینه گنبدی

آینه های گنبدی آینه هایی هستند که قسمت بالای آن دارای شکلی حلال مانند است و بسیار جذاب هستند. این آینه ها برای خانه هایی که سقف آن کوچک به نظر می رسد مناسب هستند.

آینه های روستیک و چوبی

این سبک از آینه ها معمولا مورد پسند است که از وسایل چوبی مورد استفاده قرار می گیرد. مثلا کسانی که از رنگ خود استفاده می کنند و رنگ آمیزی نشده است. برای این استفاده از این چوب ها فقط از جلا دهنده ها و کلیر ضد آب استفاده می کنند. همچنین این آینه ها در فضاهایی مثل ویلا ها و یا خانه های بوم گردی قدیمی بسیار زیبا می شود.

آینه قدی بدون فریم

آینه قدی بدون فریم جزوه آینه هایی هستند که به هر فضایی می آید ولی باید برای نصب آن دقت کنید و خانه هایی که کوچک هستند و یا آینه در راهرو نصب می شوند و یا چند فرزند کوچک آنها محل خطرناکی است.

آینه های قدی دفرمه

آینه های دفرمه در موارد مختلف حتی در کمی رومیزی و تا قدی ساخته می شود و این سبک به ظاهر در این بازار به راه افتاده و طرفداران زیادی دارند و نظر اکثر کسانی که به دنبال خرید آینه هستند را جلب می کند.

آینه قدی از کجا بخریم؟

معمولا آینه قدی را در فروشگاه هایی که وسایل دکوری دارند تهیه کنید اما بهتر است آن را از خود تولید کنید و بدون واسطه بخرید تا هزینه ی کمتری بپردازید. در صورت خرید می توانید هر تغییری را که مد نظرتان است مانند تولید، رنگ، فرم و … را اعمال کنید.

شرکت صنعت و هنر تجسم با سابقه طولانی در تولید محصولات مختلف از آینه دکوراتیو، اینه قدی، آینه گرد ، آینه پازلی ، آینه دفرمه با کیفیت عالی و قیمت مناسب ، با توجه به سلیقه و نظر شما بهترین و به روز ترین مدل ها را ارائه می دهد که در سراسر کشور امکان ارسال وجود دارد و همچنین با خرید از شرکت تجسم تضمین سلامت ارسال کالا را دریافت کرد، برای دریافت اطلاعات بیشتر و بازدید از محصولات و یا جهت دریافت مشاوره به سایت مراجعه کنید.