آیا وبلاگ کاهش وزن در فهرست فضاهای مثبت بدن قرار دارد؟ البته نه ولی…


چند هفته پیش، یک حساب کاربری محبوب در اینستاگرام از من به عنوان یک زن رنگین پوست “مثبت بدن” یاد کرد. من بسیار مؤدبانه از آنها برای گنجاندن آنها تشکر کردم، و مثل همیشه در مورد همه مسائل مربوط به “مثبت بدن” به سایه ها رفتم، زیرا آنچه بعد اتفاق افتاد همان چیزی است که همیشه اتفاق می افتد.

بعداً پیامی دریافت کردم که از من می‌پرسید چرا باید در حالت مثبت بدن به عنوان یک فضا را اشغال کنم وبلاگ نویس کاهش وزن، با بیان اینکه کاهش وزن و مثبت بودن بدن کاملاً نامتجانس هستند و من اشتباه کردم که بر اساس آنچه که نشان می دهم خودم را در آنجا قرار دادم.

و، گوش کن، متوجه شدم. بخش عمده ای از چیزی که افراد را به سمت مثبت بودن بدن جذب می کند، فرار از فرهنگ رژیم غذایی است – ما غرق این ایده هستیم که زندگی ما کم است و ما – به عنوان مردم، زنان-شکست هایی هستند که هرگز بدون لاغری به حداکثر پتانسیل ما نمی رسند. ما به فضاهایی نیاز داریم که آن ایده را رد کنند، که ما را تشویق به رد آن ایده کنند. ما به فضاهایی نیاز داریم که به ما امکان می دهد موفقیت های خود را تعریف کنیم و به ما اجازه می دهد بدون صلاحیتی که اساساً به این معناست جشن بگیریم: “اما لاغر هستی؟”

فرهنگ رژیم غذایی به ما می گوید که ما سزاوار امتیازات و موفقیت هایی نیستیم که ناشی از کار سخت خودمان باشد. مگر اینکه ما لاغر هستیم فرهنگ رژیم غذایی زمانی است که سال‌ها تحقیق نشان می‌دهد که ترفیعات و برنامه‌های فارغ‌التحصیلی و فرصت‌های بی‌شماری دیگر از زنان سایز بزرگ محروم می‌شود.به ندرت، اگر هرگز، مردان – و هیچ کس چشم بر هم نمی زند در واقع، توئیت هایی دریافت می کنید که به این عمل اعتراف می کنند.

فرهنگ رژیم غذایی زمانی است که مردان احساس راحتی می‌کنند که شما را کاملاً نادیده می‌گیرند و نیازهای اولیه انسانی مانند ارتباط را از شما انکار می‌کنند، همه اینها به این دلیل است که آنها جذب شما نمی‌شوند. و به جای اینکه بپرسید چه کسی او را بزرگ کرده است، ارزش خود را به عنوان یک انسان زیر سوال می برید. و وقتی سعی می‌کنید این موضوع را برای دیگران توضیح دهید، به شما می‌گویند که راه‌حل مشکلتان را می‌توان در… کاهش وزن پیدا کرد.

اگر مثبت بودن بدن یک مهلت از همه اینها است، پس این فضاها نباید شامل کاهش وزن باشد. آنها نباید.

پس چرا مرا آنجا پیدا می کنی؟

در طول سال‌ها، من همیشه گفته‌ام که شرم به معنای انگیزه نیست. فرد نباید با انزوای اجتماعی و سایر اقدامات تنبیهی انگیزه انجام دهد هر چیزیچه رسد به چیزی به شدت تغییر بدن آنها. اگر از ندانستن شرمنده باشد، یا از دانستن و ناتوانی در اجرا شرمنده باشد، هیچ کس نمی تواند به هیچ وجه یاد بگیرد.

و فکر می‌کنم به همین دلیل است که مردم شامل من می‌شوند – اطلاعات تناسب اندام بدون مولفه شرم.

مردم به این نتیجه می رسند که به هر دلیلی باید شیوه غذا خوردن یا کاهش وزن خود را تغییر دهند یا روی یک بیماری مزمن خاص تمرکز کنند. صحبت طولانی با یک پزشک، بهبودی پس از یک جراحی سخت، ترس از سلامتی در خانه – همه چیزهایی که می توانند به طور ناگهانی نظر یک فرد را تغییر دهند. لزومی ندارد که احساس بی کفایتی در این جهت باشد. کسی باید اطلاعاتی را در اختیار مردم قرار دهد که به خاطر ندانستن آنها را تحقیر نمی کند. آنها را برای انجام ندادن شرمنده نمی کند. و به آنها این تصور را نمی دهد که رنج به نوعی کلید موفقیت است. مردم به مکانی نیاز دارند که بتوانند حقایق را بدون تظاهر به نقص، شکست یا نارسایی بشنوند.

فرهنگ رژیم غذایی سعی می کند مشخص کند چه کسی سزاوار همدلی است، چه کسی می تواند با نوعی شرافت زندگی کند. فرهنگ رژیم غذایی سعی می کند تعیین کند که چه کسی سزاوار است – من به شما می گویم که شما چنین بودید هرگز بی لیاقت در اینجا لازم نیست لاغر باشید تا زیبا باشید و هرگز کسی در اینجا نخواهد بود که بخواهد به شما بگوید که باید اندازه خاصی داشته باشید تا اهداف یا نیات شما معتبر باشد. لبخند شما باید به همان اندازه در وزن ۳۳۰ پوند روشن باشد که ممکن است در وزن ۲۳۰ پوند یا بیشتر باشد. و هیچ کس در اینجا چشم بر هم نمی زند.

آیا من به فضاهای مثبت بدن تعلق دارم؟ نه-من فضای امنی نیستم. صرف نظر از زبانی که ممکن است استفاده کنم، همیشه اعضای جامعه من هستند که ممکن است از زبانی استفاده کنند که برای بدن بزرگتر مناسب نیست، یا کلماتی که باعث ناامنی می شود. تا آنجا که ممکن است بخواهم آن را کنترل یا تغییر دهم، محدودیت های خود را می دانم. اما من، به‌عنوان یک نویسنده، می‌توانم منبعی باشم که نه تنها اطلاعات واضح و عاری از تعصب و قضاوت را ارائه دهد، بلکه کسی باشم که تلاش می‌کند نحوه نگارش محتوای سلامت و تناسب اندام را در اینترنت تغییر دهد. و اگر این دنیا را برای کسانی که در خط مقدم مثبت اندیشی بدن قرار دارند جای ساده تری برای زندگی می کند، پس من کاری انجام داده ام که بتوانم به آن افتخار کنم.

PS: اگر شما می خواهید پیشنهادات در مورد واقعی فضاهای مثبت بدن آنلاین، به این توصیه های یکی از افراد مورد علاقه من در جهان، خواهر خوبم ماری از مد لباس منحنی.

PPS: در اینجا نگاهی به آخرین باری که در این مورد نوشتم، و نگاهی به زمان قبل از آن است.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر