آوسی چیزهای عجیبی را که در یک سوپرمارکت آمریکایی پیدا کرده است – از جمله در کنار سبزیجات NO را فاش می کند


یک مسافر استرالیایی محصولات عجیبی را که در یک سوپرمارکت آمریکایی پیدا کرده است، از جمله یک مامور مالیاتی، یک کلینیک واکسن، اسلحه، و تعدادی میوه و سبزیجات را فاش می کند.

  • یک زن سیدنی وقتی آن را در یک سوپرمارکت آمریکایی پیدا کرد متحیر شد
  • الی با پیدا کردن اسلحه، یک مامور مالیاتی و یک کلینیک واکسن در یک فروشگاه شوکه می شود
  • او همچنین از مقدار کمی میوه و سبزیجات تازه ذخیره شده شگفت زده شد
  • او در مورد ویدیوی TikTok که اکنون در فضای مجازی منتشر شده است، اظهار داشت: “سوالات زیادی دارم”


یک خریدار استرالیایی اقلام شگفت انگیزی را که در یک سوپرمارکت آمریکایی پیدا کرده بود فهرست کرد که با آنچه در خانه انجام می داد متفاوت است.

الی، اهل سیدنی، پس از اولین بازدید از والمارت، یک ویدیوی ویروسی از TikTok را به اشتراک گذاشت و از پیدا کردن اسلحه، دفتر مامور مالیاتی و کلینیک واکسن موجود در فروشگاه شوکه شد.

او از دیدن تنها دو میز پر از میوه و سبزیجات وحشت کرد، زیرا در استرالیا، نیمی از یک سوپرمارکت به محصولات تازه اختصاص دارد.

او در مورد این کلیپ گفت: “سوالات زیادی دارم.”

برای ویدیو به پایین اسکرول کنید

الی خریدار سیدنی (تصویر) یک TikTok که اکنون ویروسی شده است را به اشتراک گذاشته است که جزئیات مواردی را که در یک سوپرمارکت ایالات متحده پیدا کرده است، به اشتراک گذاشته است.

Utair برای اولین بار از والمارت بازدید کرد و با پیدا کردن اسلحه، دفتر مامور مالیاتی و کلینیک واکسن شوکه شد که همه در فروشگاه موجود است.

الی خریدار سیدنی (تصویر) یک TikTok که اکنون ویروسی شده است را به اشتراک گذاشته است که جزئیات مواردی را که در یک سوپرمارکت ایالات متحده پیدا کرده است، به اشتراک گذاشته است. بعد از اینکه برای اولین بار از والمارت بازدید کردم و از پیدا کردن اسلحه ها، دفتر مامور مالیاتی و کلینیک واکسن شوکه شدم، همه به راحتی در فروشگاه موجود است.

مطابق با روند TikTok، الی عنوان ویدیو را منتشر کرد: “چیزهایی در سوپرمارکت های آمریکایی که از یک استرالیایی منطقی نیست.”

من همچنین از دیدن محصولات زیادی که در بسته بندی های بزرگ فروخته می شدند و شراب ها در همان فروشگاه ذخیره می شدند شوکه شدم.

الکل در استرالیا در “بطری فروشی ها” فروخته می شود و خدماتی مانند نماینده مالیات و کلینیک های واکسن در جاهای دیگر در دسترس هستند – اما هیچ کدام در یک فروشگاه ترکیب نمی شوند.

در مورد کلیپ نظر داد

او با وحشت از دیدن تنها دو میز پر از میوه و سبزیجات مانند استرالیا، جایی که نیمی از یک سوپرمارکت اختصاص داده شده به محصولات تازه وجود دارد، گیج شد.

او در مورد این کلیپ گفت: “سوالات زیادی دارم.” در کمال تاسف، او از دیدن تنها دو میز پر از میوه و سبزیجات گیج شد، مانند استرالیا، جایی که نیمی از یک سوپرمارکت اختصاص داده شده به محصولات تازه (تصویر، سمت راست) وجود دارد.

چهار روز بعد، این ویدئو در فضای مجازی منتشر شد و بیش از ۹۴۵۰۰۰ بار با بیش از ۲۰۰۰ نظر مشاهده شد.

سایر هموطنان استرالیایی به نظر می رسید بیشتر از اسلحه های فروخته شده در فروشگاه ها از کمبود محصولات تازه شوکه شده بودند.

یکی نوشت: “تا زمانی که به آنجا[به آمریکا]رفتم، هرگز متوجه نشدم که محصولات ما در Woolworths چقدر تازه هستند”.

“آیا یک محصول تنها چیزی است که یک فروشگاه بزرگ است و نه یک فروشگاه مواد غذایی؟” دیگری پرسید.

سومی گفت: چرا در قسمت گلف تفنگ وجود دارد؟

در استرالیا، الکل به فروش می رسد

چهار روز بعد، این ویدیو در فضای مجازی منتشر شد و بیش از 945000 بار با بیش از 2000 نظر مشاهده شد.

در استرالیا، الکل در «بطری‌فروشی‌ها» فروخته می‌شود و خدماتی مانند نماینده مالیات و کلینیک‌های واکسن در جاهای دیگر در دسترس هستند – اما هیچ کدام در همان فروشگاه ادغام نمی‌شوند.

در یک ویدیوی جداگانه، الی از Target بازدید کرد و متوجه شد که میوه های بیشتری فروخته شده است، اما سبزیجات تازه کمیاب بودند.

او گفت: «همه ما از حداقل مقدار محصولات موجود در سوپرمارکت های آمریکا شگفت زده شدیم.

این هدف امروز بود. می بینید کیفیت بهتر از چیزی بود که Walmart سرو می کرد، اما مقدار زیادی از آن میوه و مقدار زیادی سیب و موز است.

مقداری توت و خربزه وجود دارد [are] خیلی کوچک، سبزیجات برگ سبز زیادی ندارند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر