آن ۲ کورسی: چگونه معشوق کوکو شانل را انتخاب کنید و انتخاب کنید ژاکت عجیب و غریب تویدی او سبک را اصلاح دادند


کت را انتخاب کنید و انتخاب کنید شلوار دامن جسورانه همراه خود چاک ورودی کدام ممکن است لایه ای اجتناب کرده اند توری را نماد می دهد. ژاکت های حجاری شده روی شلوارهای دست و پا گیر اندود شده می شوند.

کت های انصافاً در رنگین کمانی اجتناب کرده اند رنگ های پاستلی. توید این ماه به حاضر در کت واک شانل بازگشت.

همراه خود انگشت احساس در یک واحد پالت رنگی جدید – همراه خود رنگ‌های صورتی آب نباتی، آبی روشن، را انتخاب کنید و انتخاب کنید آبی جسورانه – این پارچه حتی همراه خود ژاکت نمادین لیتل بلک کدام ممکن است یک بار دیگر به احساس مشکی مدرن تغییر شده است، تغییری در قرن {بیست و یکم} داشته است.

تویید شانل – را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ویژه ژاکت تویید – شاید بهتر از را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشهورترین خلاقیت وهم ای کوکو شانل را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجلی آن در میراث غنی خانه طراحی فرانسوی باشد.

با این حال رنسانس تویید نیز تأثیر ویژه‌ای دارد کدام ممکن است در انواع بسیاری آن تجسم یافته است را انتخاب کنید و انتخاب کنید داستان اتصال‌ای است کدام ممکن است گذشته تاریخی سبک را متحول کرد.

هنگامی کدام ممکن است کوکو شانل در سال ۱۹۲۸ {در خانه} معشوقش، دوک وست مینستر، اقامت داشت، برای اولین بار عاشق پارچه شد.

تویید شانل - و به طور خاص ژاکت تویید - شاید بهترین و مشهورترین خلاقیت افسانه ای کوکو شانل و تجلی آن در میراث غنی خانه طراحی فرانسوی باشد.  مدل 1958 شانل در تصویر بالا نشان داده شده است

تویید شانل – را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ویژه ژاکت تویید – شاید بهتر از را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشهورترین خلاقیت وهم ای کوکو شانل را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجلی آن در میراث غنی خانه طراحی فرانسوی باشد. مانکن ۱۹۵۸ شانل در تصویر بالا نماد داده شده است

منصفانه روز خنک، یکی اجتناب کرده اند ژاکت های تویید او را قرض گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید به شانه هایش بست.

ژاکت ژولیده بود، حتی به سختی کهنه – کدام ممکن است کلیدی برای آنچه بعد بود.

در آن نقطه، توید نسبتاً با کیفیت صنعتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی حیله و تزویر بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای لباس های کشاورزی طراحی شده بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید به خوبی در مخالفت با سرما، باد را انتخاب کنید و انتخاب کنید باران از دوام می کرد. با این حال شانل همراه خود این مورد دلخواه عجیب و غریب کدام ممکن است در اطراف شانه هایش بود، یک بار دیگر به پارچه در نظر گرفته شده کرد.

بلافاصله همراه خود ۲ جنبه اجتناب کرده اند شخصیت او مصادف شد – ظرفیت او برای دیدن چیزی کدام ممکن است اکثر مردمان متوجه نمی شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید عشق او به انگلیس.

همراه خود توجه جدید شانل، تویید به چیزی ناخوشایند، لطیف، پیچیده را انتخاب کنید و انتخاب کنید امروزی تغییر شده است، چون آن است در مجموعه های او به نظر می رسد شد.

اولین ژاکت کش باف پشمی او در سال ۱۹۲۵ به نظر می رسد شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه اکتبر ۱۹۲۷ ووگ آمریکایی اجتناب کرده اند تویید اسکاتلندی شناخته شده به عنوان “مرد خدای جدید طراحان سبک فرانسوی” استقبال کرد.

در استایل‌های شانل همه وقت حس آندروژنی موجود بوده. همراه خود استفاده اجتناب کرده اند چنین چرخ دنده مردانه، او او را منصفانه قدم جلوتر برد، از او مسلماً برخی اجتناب کرده اند زنانه ترین ظاهرهای حرفه شخصی را خلق کرد.

کت توید امضا شده او، کدام ممکن است او بیشتر اوقات همراه خود دامن ست می کرد، فورا مورد استقبال قرار گرفت. منصفانه فروشگاه آمریکایی ۲۰۰ مدل اجتناب کرده اند کت را انتخاب کنید و انتخاب کنید شلوار شانل آن سال را تنها در یک واحد بعد اجتناب کرده اند ظهر فروخت.

در مدل‌های مختلف، همه مخلوط کردن‌های او حاضر شد – گاهی همراه خود دکمه‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید زنجیر طلاکاری‌شده، گاهی همراه خود حاشیه از‌های محیط‌دار، گاهی در رنگ‌های روشن‌تر اجتناب کرده اند پالت استاندارد سیاه، آبی تیره، بژ هر دو سفید – را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای عجله تغییر به حداقل یک سنتی شد.

کت و شلوار دامن پررنگ با چاک جلو که لایه ای از توری را نشان می دهد.  ژاکت های حجاری شده روی شلوارهای حجیم پوشیده می شوند.  کت های زیبا در رنگین کمانی از رنگ های پاستلی.  توید این ماه به کت واک شانل بازگشته است

کت را انتخاب کنید و انتخاب کنید شلوار دامن جسورانه همراه خود چاک ورودی کدام ممکن است لایه ای اجتناب کرده اند توری را نماد می دهد. ژاکت های حجاری شده روی شلوارهای دست و پا گیر اندود شده می شوند. کت های انصافاً در رنگین کمانی اجتناب کرده اند رنگ های پاستلی. توید این ماه به کت واک شانل بازگشته است

حتی در این زمان، ۵۱ سال پس اجتناب کرده اند از دست دادن زندگی او، او ادامه دارد جایگاه دختران سوپراستار {در سراسر} جهان، اجتناب کرده اند جمله شخصی ملکه سبک، آنا وینتور، را دارد.

اتصال عاشقانه ای کدام ممکن است به نظر می رسد خاص او را تحریک کردن کرد در یک واحد عصر خوب و دنج در ریویرای فرانسه تحریک کردن شد. کوکو – همراه خود یکی اجتناب کرده اند لباس‌های ساتن عاج مورد کنجکاوی‌اش، آکورد مرواریدی کدام ممکن است معشوقه‌اش دیمیتری پاولوویچ به او داده بود، در حالی کدام ممکن است برای اولین بار همراه خود دوک جلب رضایت کرد، در اقامتگاه جالب پاریس در موناکو همراه خود دوستش ورا پت شام می‌خورد. وست مینستر

حتی در آن فضای باشکوه، مورد کنجکاوی ستارگان سینما، از اشراف زاده ها، خانوار سلطنتی اتحادیه اروپا را انتخاب کنید و انتخاب کنید ثروتمندان، این ۲ زن مورد توجه قرار گرفت های ادعا کردن آمیزی را به شخصی جلب کردند. ورا کدام ممکن است همراه خود منصفانه آمریکایی عروسی کرده بود، همراه خود او انصافاً را انتخاب کنید و انتخاب کنید پسندیده بود. باریک را انتخاب کنید و انتخاب کنید کبریت همراه خود موهای تیره مدرن را انتخاب کنید و انتخاب کنید منافذ و پوست زیتونی خوب، کوکو مظهر شکوه بود.

در حالی کدام ممکن است این ۲ همراه خود هم صحبت می کردند، دوک ۴۳ ساله به آنها نزدیک شد. قدبلند، بلوند، خوش قیافه را انتخاب کنید و انتخاب کنید سخاوتمند، او علاوه بر این همراه خود درآمدی بیش اجتناب کرده اند منصفانه کیلو در دقیقه، ثروتمندترین شخص پادشاهی متحد بود.

او خانه‌هایی ظریف در در همه مکان ها داشت، همه کنار هم قرار دادن برای اشغال بلافاصله – نقره‌ای جلا داده شده، ماشین‌هایی کدام ممکن است همراه خود بنزین کار می‌کردند، وعده های غذایی در انبار. بعدها، شانل خاطرنشان کرد کدام ممکن است به سختی بیش اجتناب کرده اند سه روز در هیچ منصفانه اجتناب کرده اند خانه های شخصی {می ماند}.

او همراه خود قایق اوقات فراغت شخصی به تماس گرفتن Flying Cloud به موناکو رسیده بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید انتخاب گرفته بود کدام ممکن است می‌خواهد در ساحل ناهار بخورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد اجتناب کرده اند آن بازی کردن تدریجی (تونل زیرزمینی کدام ممکن است اجتناب کرده اند اقامتگاه به کازینو منتهی می‌شود به همان اندازه منصفانه معتاد دقیق راهی پیدا کند اجتناب کرده اند میز رولت خطرناک تدریجی. بین تلنگر).

وقتی متوجه شد ورا کدام ممکن است او را می‌محبوبیت، گذشت بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمام در نظر گرفته شده بازی کردن اجتناب کرده اند اوج دوک سطح به اینجا رسید. او کدام ممکن است بلافاصله اجتناب کرده اند کوکو شوکه شده بود، اجتناب کرده اند ۲ زن دعوت کرد به همان اندازه عصر روز بعد همراه خود او در قایق اوقات فراغت شخصی ناهار بخورند، منصفانه گروه کولی را استفاده کرد به همان اندازه آنها را بخواند را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها را برای رقص به حداقل یک دیسکوتک برد.

برای دوک – کدام ممکن است شناسایی مستعارش بندور، پس اجتناب کرده اند به دست آورد دربی پدربزرگش، بن اور، بود – شانل همراه خود هر زن عکس کدام ممکن است جلب رضایت کرده بود فوق العاده مشخص بود. سپس در اواخر سی سالگی، او منصفانه شخصیت برای خودش بود.

او علاوه بر این ثروتمند بود، با این حال همراه خود تخصص را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیاز اش. او دوران کودکی شخصی را در یک واحد یتیم خانه دورافتاده گذراند، جایی کدام ممکن است پدر دهقانش او را در ۱۱ سالگی در اوورن رها کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس اجتناب کرده اند مسکن اش ناپدید شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید او را همراه خود این توجه رها کرد کدام ممکن است تنها {کسی که} ممکن است روی او حساب تدریجی، خودش است.

اجتناب کرده اند این رو اخلاق کاری از حداکثر او، در کنار همراه خود تخصص را انتخاب کنید و انتخاب کنید اصالت، کدام ممکن است باعث شد او به بالاترین درجه حرفه شخصی برسد. او جستجو در احساساتی بودن دوران ادوارد، سبک را متحول کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید لباس های آسان را انتخاب کنید و انتخاب کنید سریع را برای دختران طراحی کرد کدام ممکن است به آنها اجازه می داد آزادانه حرکت کنند.

او در دور شدن تابویی کدام ممکن است شبیه سنگ بود تردیدی نداشت، هنگامی کدام ممکن است منصفانه روز عصر، در یک واحد صحنه شلوغ به تماشای دریایی اجتناب کرده اند لباس‌های پاستلی کدام ممکن است جلوی او بود، اظهار داشت: “من می خواهم همه آنها را سیاه می‌کنم.” شبیه متعدد اجتناب کرده اند قوانینی کدام ممکن است من می خواهم آسیب دیده ام، اجتناب کرده اند سویه ها گروه را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک حرکت می تدریجی.

به همان اندازه آن نقطه، ساده خدمتکاران به طور مشترک سیاه می پوشیدند. برای “محله”، آن یک است قوانین ملایم بود کدام ممکن است مشکی را ساده می توان هنگام عزاداری پوشید. با این حال اجتناب کرده اند آنجا کدام ممکن است کوکو شانل بود، او راه شخصی را باز کرد – را انتخاب کنید و انتخاب کنید سریع لباس سیاه نوزاد روی اشخاص حقیقی ثروتمند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود تأثیر می گذارد دیده شد.

اجتناب کرده اند چرخ دنده نامرغوب هم استفاده می شد، شبیه بلوز – دختران محله اصولاً به پشم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ابریشم خوشایند رفتار داشتند.

سریع پارچه عکس را راه اندازی شد خواهید کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را زیباتر خواهید کرد. توید.

بی طرفانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند تذکر پولی مشخص، کوکو در ابتدا تردیدی در رد پیشرفت بندور نداشت، چیزی کدام ممکن است باید حس جدیدی برای او باشد.

کوکو در مسابقات با دوک در سال 1933 عکاسی شد.

کوکو در مسابقات همراه خود دوک در سال ۱۹۳۳ عکاسی شد.

او اجتناب کرده اند هر راهی کدام ممکن است فکرش را می کرد او را فریب دادن کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید برایش گل، جواهرات را انتخاب کنید و انتخاب کنید انگور اجتناب کرده اند گلخانه هایش را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماهی قزل آلا کدام ممکن است اجتناب کرده اند مزرعه اسکاتلندی اش به پرواز درآمده بود برایش فرستاد. با این حال، چون آن است در اسبابک ها بسیاری روشن کرده ام، چه چیزی می توانید بخواهید؟ او ثروتمند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوپراستار بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید دایره وسیعی اجتناب کرده اند دوستان اجتناب کرده اند مرکز هنری را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذهنی پاریس داشت.

با این حال او در را باز گذاشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید به او اظهار داشت کدام ممکن است سال بعد همراه خود او جلب رضایت خواهد کرد. در اواخر بهار سال ۱۹۲۴، برای منصفانه بازدید دریایی در مدیترانه، سفر قایق اوقات فراغت مجلل بدنه سیاه او، Flying Cloud شدم. این تحریک کردن اتصال عاشقانه بود کدام ممکن است همراه خود آن {در سراسر} بریتانیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرانسه مشهور کشف شد.

هیچ جو رمانتیک هر دو مجللی {وجود ندارد}. قایق بادبانی دارای ۴۰ خدمه بود به همان اندازه همه از ملزومات را برآورده تدریجی.

پیندور حتی منصفانه ارکستر نوزاد همراه خود شخصی آورد، به همین دلیل هر دوی آن‌ها می‌توانستند هر عصر برقصند، اگر خیلی تمایل داشتند.

در اتاق خودشان منصفانه تشک ۴ پوسته را انتخاب کنید و انتخاب کنید آویزهای ابریشمی وجود داشت.

شانل اجتناب کرده اند آن بازدید برنزه شده بازگشت، به همین دلیل – اولین سبک عکس – برنزه کردن را انصافاً را انتخاب کنید و انتخاب کنید جالب کرد.

او برای عجله همراه خود مسکن شناخته شده به عنوان خانم منصفانه شخص فوق العاده ثروتمند انگلیسی سازگار شد. در پادشاهی متحد، او شناخته شده به عنوان مهماندار دوک کار می کرد، سفر می شد، خرد کردن می کرد، ماهیگیری می کرد، تنیس ورزشی می کرد – او حتی ماهیگیری برای ماهی قزل آلا را یاد گرفت.

او همراه خود دوستان بندور، به طور قابل توجهی وینستون چرچیل، کدام ممکن است با توجه به او به همسرش کلمنتین نوشت: «فوق العاده موافق» را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر بار کدام ممکن است او به پاریس می‌سر خورد، او را جلب رضایت می‌کرد، اتصال خوبی داشت.

وقتی بیندور خانه‌ای را در ارتفاعات اسکاتلند کسب، این شانل بود کدام ممکن است آن خانه را زیبایی کرد، پارتیشن ها را به رنگ بژ رنگ کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید – منصفانه سطح عطف به خودی – اولین قیمتی کدام ممکن است اسکاتلند به همان اندازه به فعلی دیده بود را نصب کرد.

با این حال او کار شخصی را رها نکرد. در آن زمان ها او سالی ۲ مجموعه ساخت می کرد. اولین قدم این بود کدام ممکن است بوم را انواع کرد، سپس آنچه را کدام ممکن است دستیارش می‌خواست توضیح دادن کرد (کوکو نمی‌توانست به تصویر کشیدن تدریجی، به همین دلیل هیچ طرحی وجود نداشت).

هنگامی کدام ممکن است پارچه بریده می شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مانکن خانه می چسبید، آغاز به تعویض آستین ها می کرد، آنها را در همین جا می گذاشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید درز را در آنجا می گرفت به همان اندازه روزی کدام ممکن است راضی می شد، سپس لباس را به پارچه انتخابی شخصی تغییر می کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید کل کار را انجام می داد. کاهش، کاهش را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترتیب یک بار دیگر آغاز تبدیل می شود به همان اندازه اینکه در پایان راضی باشید.

در ابتدا اجتناب کرده اند توید اسکاتلندی استفاده می‌کرد کدام ممکن است در جاری حاضر در سرتاسر جهان شهرت دارد، اگرچه اصولاً برای لباس‌های مردانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید در سایه‌های عادی‌تر آن استفاده می‌شود.

او حتی شاخ را انتخاب کنید و انتخاب کنید برگ ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید قلمه ها را به سازنده هایشان برمی گرداند به همان اندازه دقیقاً سایه مشخص شده خواهید کرد را تضمین تدریجی.

کت، کت را انتخاب کنید و انتخاب کنید شلوار را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی لباس‌های ورزشی او به‌سرعت ترجیح شدند. Bendor برای تضمین انحصاری توید شخصی، منصفانه آسیاب تویید اجتناب کرده اند Chanel در اسکاتلند خریداری کرد.

او بیشتر اوقات، تویید را همراه خود پارچه‌ای نامحتمل مخلوط کردن می‌کرد، شبیه کت پشمی خاکستری همراه خود آستر ابریشمی همراه خود ساختار فوشیا روی لباس ابریشمی همراه خود ساختار فوشیا، کدام ممکن است در سال ۱۹۲۹ نماد گرفت.

روزی کدام ممکن است اینا کلر بازیگر سوپراستار صحنه را انتخاب کنید و انتخاب کنید سینما همراه خود لباس اسپرسو‌ای تویدی توسط شانل تفسیر شد، تولید دیگری طراحان پاریسی برای عجله اجتناب کرده اند آن پیروی کردند.

شنل همه وقت منصفانه قدم جلوتر، تاسیسات تولیدی شخصی را در دهه ۱۹۳۰ اجتناب کرده اند اسکاتلند به شمال فرانسه اصلاح داد، جایی کدام ممکن است آغاز به ساخت تویید ناخوشایند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک تر کرد. بیشتر اوقات آن را همراه خود پشم، ابریشم، پنبه را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی سلفون مخلوط کردن می‌کردند به همان اندازه ظاهری سبک‌تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک‌تر داشته باشند.

ده سال بعد، اتصال عاشقانه همراه خود بندور {به آرامی} اجتناب کرده اند هم پاشید، اگرچه او شبیه تقریباً همه عاشقان او، دوستان صمیمی باقی ماند. منصفانه اتاق {در خانه} ای کدام ممکن است در جنوب فرانسه ساخته بود، در موقعیتی کدام ممکن است اجتناب کرده اند قایق اوقات فراغت او دیده بود، همه وقت برای او کنار هم قرار دادن بود.

{هیچ کس} واقعاً نمی داند کدام ممکن است خواه یا نه او اجتناب کرده اند او درخواست شده است بود همراه خود او عروسی تدریجی هر دو اینکه او قبول نکرد، با این حال با بیرون شک عاشق او بود. دوست او اظهار داشت: مسکن دقیق من می خواهم همراه خود وست مینستر تحریک کردن شد. آخر شانه ای کشف کردم کدام ممکن است به آن است تکیه کنم.

مسلماً این یکی اجتناب کرده اند مواردی است کدام ممکن است او بهترین الهام شخصی را اجتناب کرده اند آن گرفته است.

Chanel’s Riviera، تأثیر آن ۲ کورسی، چاپ شده شده توسط W&N، ۲۰ کیلو.