آثار برای کوکی ها: دستور هریتیج: کیک قهوه محبوب


وقتی این هفته در حال تحقیق درباره یک دستور غذای میراثی بودم، یکی را پیدا کردم که به آن «کیک دلبر قهوه» می‌گفتند – و از آنجایی که روز ولنتاین نزدیک است، فکر کردم این دستور پخت عالی برای امتحان کردن است!

اکنون، من اولین کسی هستم که اعتراف کردم که با ارائه خود کار وحشتناکی انجام دادم! ها-ها-ها، آنقدرها که من دوست داشتم زیبا نیست. اما هی، اگر طعم خوبی داشته باشد، این چیزی است که از همه مهمتر است.

خواهید دید که من دو نسخه متفاوت درست کرده ام و آن را در یادداشت هایم بعد از دستور توضیح خواهم داد.

این دستور پخت توسط پگی لاگینس به یاد مادرشوهرش، هلن لاگینس، به انجمن تاریخی راک‌وود، میشیگان ارائه شد.

حالا وقتی گوگل و هلن را جست‌وجو کردم، چیز بسیار جالبی کشف کردم. من آگهی فوت پگی را خواندم که در آن از یکی از عموهایم (برادر بزرگ مادرم) به عنوان یکی از اقوام زنده یاد شده بود. گیج کننده است اما این چیزی است که من یاد گرفتم:

پگی (که این دستور غذا را درست کرد) با رابرت (که درگذشت) ازدواج کرد.
رابرت خواهری به نام لورن داشت.
لورن با دن ازدواج کرده است – و دن برادر مادرم (عموی من) است.

من مطمئن نیستم که این باعث می شود من با پگی (از طریق ازدواج) از بستگان باشم، اما این موضوع برایم جالب بود! به هر حال، پگی این دستور پخت کیک قهوه مورد علاقه اش را به یاد مادرشوهر، هلن، درست کرد. هلن در سال ۱۹۱۲ به دنیا آمد و در سال ۱۹۹۷ در سن ۸۵ سالگی درگذشت.

مثل همیشه، من دستور العمل را دقیقاً همانطور که در کتاب Heritage نوشته شده است در اینجا رونویسی می کنم و آن را بدون تغییر یا جایگزینی انجام می دهم. اگر چیزی مبهم بود، بهترین قضاوت خود را کردم و در یادداشت هایم در مورد آن نوشتم. (نسخه “چاپ پسند” زیر توسط من با یادداشت هایم بازنویسی شده است.)

در اینجا یک نسخه قابل چاپ است!

کیک عاشق قهوه

۳-۱/۲ تا ۴ c. ارد
۱/۳ c. قند
۲ بسته مخمر زودبازده
۲ قاشق چایخوری نمک
۱/۳ c. کره
۲/۳ c. شیر
۱/۲ c. اب
۲ عدد تخم مرغ

۱ پیمانه آرد را کنار بگذارید. آرد، شکر، مخمر و نمک را با هم مخلوط کنید. آب، کره و شیر را با هم گرم کنید تا داغ شود. مایع داغ را به یک مخلوط خشک هم بزنید. تخم مرغ ها را مخلوط کنید. در صورت لزوم آرد ذخیره شده را با هم مخلوط کنید تا یک مخلوط سفت به دست آید. روی سطح آردپاشی شده ورز دهید تا یکدست شود، حدود ۵ دقیقه. در یک کاسه چرب شده قرار دهید و بپوشانید. ۱۰ دقیقه استراحت کنید. خمیر را به دو نیم تقسیم کرده و یک قسمت را به اندازه ۱۵ در ۱۰ سانت باز کنید. آن را با یک چهارم فنجان کره ذوب شده چرب کنید. فیلینگ را با هم ترکیب کرده و نیمی از آن را روی خمیر بپاشید. از سمت بلند مانند ژله رول حلقه کنید. نان را در سینی با روغن یا چرب شده قرار دهید. نیمی از رول را روی نیمه دیگر تا بزنید. مهر و موم به پایان می رسد. با شروع از انتهای تا شده، مرکز سیلندر را با قیچی تا ۱ اینچ از انتهای بافت برش دهید. نصف برش را برگردانید، سمت برش را به سمت بالا برگردانید تا یک قلب تشکیل شود. این کار را با باقیمانده خمیر برای نان دوم تکرار کنید و حدود ۴۵ دقیقه بگذارید تا سبک و دو برابر شود. در دمای ۳۵۰ درجه فارنهایت به مدت ۲۰ تا ۲۵ دقیقه بپزید. آن را از ورقه پخت خارج کنید.

نوشته های من:

خوب، در اینجا نکات زیادی وجود دارد! بزرگترین مشکلی که با این دستور غذا داشتم، که تقریباً باعث شد آن را امتحان نکنم، این واقعیت بود که هیچ مشخصاتی برای «پر کردن» وجود نداشت. دستور غذا فقط می گوید: «فیلینگ را مخلوط کنید و نیمی از آن را روی خمیر بپاشید…» اما هیچ چیزی وجود ندارد که بگوید فیلینگ چیست.

با توجه به اطلاعاتی که در مورد کیک قهوه دارم، فیلینگ معمولاً مخلوط دارچین + شکر است. بنابراین، تصمیم گرفتم با آن پیش بروم. با این حال، از آنجایی که دو نان وجود داشت، فکر کردم ممکن است جالب باشد که یک نان قرمز (برای روز ولنتاین) با استفاده از مربای توت فرنگی برای فیلینگ درست کنم. جری فکر کرد این ایده خوبی است، تا اینکه نان را درست کردم و گفتم انگار دارم واژن درست می کنم – هاهاهاها!

در مجموع، احتمالاً در نهایت از ۴ فنجان آرد (شامل آردی که روی پیشخوان برای رول کردن خمیر پخش کرده اید) استفاده کرده اید.

آب، کره و شیر را در مایکروویو گرم کردم. احتمالاً باید از اجاق گاز استفاده می کردم، با توجه به اینکه این یک دستور پخت قدیمی است، اما مطمئن شدم که آن را زیاد هم بزنید و مطمئن شدم که نجوشد.

غلتاندن خمیر به محض مخلوط شدن آرد بسیار آسان بود.

مربا خیلی بیشتر از چیزی که فکر می کردم مصرف کرد – شاید حدود ۳/۴ فنجان تا ۱ فنجان؟ (می دانم که شبیه کچاپ است!)

برای مخلوط دارچین + شکر، ۱/۴ فنجان کره را مطابق دستور ذوب کردم، سپس با مخلوط دارچین و شکر پاشیدم. (من دارچین و شکر را با هم در یک کاسه مخلوط می کنم – شاید نسبت دارچین به شکر ۴:۱ باشد؟). من مطمئن شدم که مخلوط کره و دارچین را در امتداد لبه ها برس بکشم.

برای رول کردن، ابتدا از لبه بلند شروع کنید. شما آن را محکم می‌غلتانید (که به نوعی مشکل است، زیرا با چاشنی لیز می‌شود).

سپس سمت درز را بالا آوردم، یک سر رول را برداشتم و رول را از وسط تا کردم (در وسط درز) و دو سر کوتاه را به هم فشار دادم.

سپس، با شروع از چین، می توانید از قیچی برای برش دادن هر دو لایه چین استفاده کنید. کناره‌ها تا حدودی در جای خود قرار می‌گیرند، اما وقتی کارتان تمام شد، اساساً مانند یک قلب به نظر می‌رسد.

دستور تهیه شده بود تا حدود یک اینچ از لبه کوتاه (فشرده) برش داده شود، و پس از گرفتن عکس بالا، آن را کمی بیشتر برش دادم زیرا به اندازه کافی برش به نظر نمی رسید.

مربا رو ۲۲ دقیقه قبل از اینکه تصمیم بگیرم درست شده پختم، بعد تایمر رو برای دارچین + شکر ۲۲ دقیقه تنظیم کردم. فکر می کنم خیلی طولانی پختم – فقط باید ۲۰ دقیقه پختم. هرچند نسوخت

وقتی متوجه شدم که مربا را بیشتر دوست دارم بسیار متعجب شدم. من معمولاً آدم سردرگمی نیستم، اما دوست داشتم مرطوب تر باشد و فکر می کردم طعم بیشتری دارد. دارچین + شکر خیلی خشک شده بود. قطعا به مقداری فراست نیاز دارد! 😉

در کل من دیوانه این کیک های دوست داشتنی نبودم. من دوباره آنها را نمی سازم. (و من در واقع نمی خواستم بیشتر از چند لقمه برای آزمایش چشایی بخورم.) در کتاب! – اما همه اعضای خانواده فکر می کردند حالشان خوب است. و مطمئنا برای عکس های اینستاگرام یا پینترست به اندازه کافی زیبا نیست!

اگر این اتفاق افتاد و با بسته بندی و/یا ارائه شانس بیشتری دارید، لطفاً یک عکس را برای من ایمیل کنید! من دوست دارم ببینم.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر